Інна Білоножко
Перекладачка

Інна Білоножко, українська перекладачка, книжкова аналітикиня та аудиторка.

Народилася у 1986 році в Києві. Закінчила з відзнакою Київський національний торговельно-економічний університет за спеціальністю «Фінанси», має кваліфікацію міжнародного аудитора за програмою ACCA DipIFR та понад 13 років досвіду у книговидавничій сфері. Закінчила другу вищу освіту в Сіті, Університеті Лондона за спеціальністю «Міжнародний видавничий бізнес». Впродовж 8 років досліджує життя та творчість португальського письменника Жузе Сарамаґу, в тому числі в межах програм на базі Університету Центрального Ланкаширу та Сіті, Університету Лондона.

Як маркетологиня, аудиторка та аналітикиня працює на британські видавництва, редагує та перекладає англійською мовою, перекладає з португальської мови. Авторка українського перекладу збірки оповідань «Бунт речей» Жузе Сарамаґу.

Перекладено В бібліотеці
Бунт речей

Шість історій цієї книжки поєднують у собі погляд на життя людини в умовах диктатури: всевладний диктатора зустрічає свій безславний кінець; речі навколо відмовляються виконувати свої функції; король намагається викорінити смерть. Збірка поєднує в собі сатиру, іронію, ліричність та уважний аналіз суспільно-політичних процесів.