Інна Адруг
Українська перекладачка

Інна Адруг, письменниця, журналістка, перекладачка. Народилася 1979 року. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет за спеціальністю «Історія та практична психологія». 

Працювала журналісткою Чернігівської обласної телерадіокомпанії та місцевих періодичних видань. З 2016 року займається організацією літературних подій у Чернігові, керує літературним напрямком фестивалю «Зелена сцена». Художні твори опубліковані в антологіях, художні репортажі — в журналах «Локальна історія» та «Reporters». 2021 року стала фіналісткою конкурсу «Самовидець» організованого видавництвом «Темпора». 

Співавторка (спільного з Олександрою Лактіоновою) перекладів збірки есеїв «Інші розслідування» Хорхе Луїса Борхеса та збірки оповідань «Бестіарій» Хуліо Кортасара. Живе та працює в Чернігові.


Перекладено В бібліотеці
Бестіарій

Буденні історії цієї книжки непомітно переходять у вимір незвичайного: дім маленької родини захоплюють. В іншому будинку ціла родина співіснує з тигром. Біль голови мешканців околиці стає мареннями в якому з’являються невідомі істоти.