ДіБіСі П’єр
Англійський письменник

ДіБіСі П’єр, англійський письменник, лауреат Букерівської премії 2003 року за роман «Vernon God Little». Народився в червні 1961 року в місті Аделаїда, штат Південна Австралія, Австралія. Дитинство провів в місті Мехіко, Мексика, де його батьки володіли банківським бізнесом. Навчався а Академії Едрон в Мехіко.

На початку 80-х, під час економічної кризи в Мексиці, яка призвела до девальвації песо та націоналізації приватного сектору, його родина збанкрутувала. Був наркозалежним, курс реабілітації пройшов в Австралії. Працював продавцем вживаних автомобілів, дизайнером, карикатуристом. В 90-х жив в Лондоні, в 2000 році переїхав в Ірландію. Контракт з видавництвом «Faber and Faber» на свій перший роман підписав 11 вересня 2001 року.

Пізніші романи письменника: «Ludmila’s Broken English» 2006, «Світло згасло в Країні Див» 2010, «Сніданок з Борджіа» 2014.

ДіБіСі П’єр – псевдонім. Перша частина імені – ДіБіСі (в ориґіналі DBC) – ініціали вислову Брудний Але Чистий (Dirty But Clean). Друга частина – П’єр – його прізвисько в дитинстві.

В бібліотеці
Тим часом у дофаміновому місті

Що дають нам технології? Що в нас забирають? Чи залишаємося ми собою, приймаючи їх як невідʼємну частину життя? Запрошуємо до міста, у якому корпоративні офіси відкрила цифрова корпорація «Окраґон», а самотній батько Лон намагається знайти порозуміння із дітьми зануреними в свої ґаджети.Вернон Господь Літтл

Це захоплива, гостра і смішна розповідь п’ятнадцятилітнього підлітка про пригоду, в яку його втягують доля та найближчий товариш. Залишившись наодинці зі колосальною проблемою, порожнім гаманцем та бурхливою юнацькою уявою, наш герой — Вернон Ґреґорі Літтл — наважується на парадоксальні рішення.


Сніданок з Борджіа

Трилер з таємничими, як і його герої, подіями, з підказками, яких ви не помічаєте аж до завершення роману, а також вибуховим поєднанням іронії, комічності, хвилюючих подій та спостережень.