Олександр Приймак
Український художник

Народився у місті Хмельницький, проживає у Львові. Закінчив ЛДКДУМ імені Івана Труша, відділення скульптури. Навчається в Львівській Національній Академії Мистецтв, відділ монументального живопису. Працює в напрямках графіки, ілюстрації, скульптури, фотографії, живопису.

Виставки/проекти

«бісер», персональна виставка, Львів, галерея «Детенпула», 2013;

«Діалог», групова виставка, Львів, «Музей Ідей», 2013;

ArtMoves festival 2013/2014, фестиваль плакату, місто Торунь, Польща, 2013-2014;

«50», групова виставка, Львів, колишній Музей етнографії і художнього промислу, 2013.

«Повстанська Абетка», участь в проекті, 2014

Візуальний концепт українського видання повісті Вільяма Ґолдінґа «Бог Скорпіон», 2014

Проілюстровано
Сніданок з Борджіа

Трилер з таємничими, як і його герої, подіями, з підказками, яких ви не помічаєте аж до завершення роману, а також вибуховим поєднанням іронії, комічності, хвилюючих подій та спостережень.


Шумовиння днів

Це ніжна й поважна, комічна і гнітюча, чарівлива і незабутня історія кохання. Це казка епохи джазу,  кумедна і в’їдлива водночас, сповнена щастя і трагічності, феєрична й повна захвату. 

Серцедер

Роман розповідає історію психіатра Жакмора, який здійснює випадковий психоаналітичний експеримент над Клементиною та її трьома синами.

Бог Скорпіон
Стилізована історія з життя Єгипетського царства, що діється в IV тисячолітті до нашої ери. Повість відкриває несподівані перспективи погляду на природу людини і її взаємодії з державою.
Осінь в Пекіні

Одного ранку Амадіс Дюдю, головний герой роману, разом з іншими персонажами книжки опиняється в Екзопотамії де з ним відбувається багато дивовижних пригод.