Саша Пес
Художник

Народився у місті Хмельницький, проживає у Львові. Закінчив ЛДКДУМ імені Івана Труша, відділення скульптури. Навчається в Львівській Національній Академії Мистецтв, відділ монументального живопису. Працює в напрямках графіки, ілюстрації, скульптури, фотографії, живопису.

Виставки/проекти

«бісер», персональна виставка, Львів, галерея «Детенпула», 2013;

«Діалог», групова виставка, Львів, «Музей Ідей», 2013;

ArtMoves festival 2013/2014, фестиваль плакату, місто Торунь, Польща, 2013-2014;

«50», групова виставка, Львів, колишній Музей етнографії і художнього промислу, 2013.

«Повстанська Абетка», участь в проекті, 2014  

Проілюстровано
Тим часом у дофаміновому місті

Що дають нам технології? Що в нас забирають? Чи залишаємося ми собою, приймаючи їх як невідʼємну частину життя? Запрошуємо до міста, у якому корпоративні офіси відкрила цифрова корпорація «Окраґон», а самотній батько Лон намагається знайти порозуміння із дітьми зануреними в свої ґаджети.Сніданок з Борджіа

Трилер з таємничими, як і його герої, подіями, з підказками, яких ви не помічаєте аж до завершення роману, а також вибуховим поєднанням іронії, комічності, хвилюючих подій та спостережень.


Шумовиння днів

Це ніжна й поважна, комічна і гнітюча, чарівлива і незабутня історія кохання. Це казка епохи джазу,  кумедна і в’їдлива водночас, сповнена щастя і трагічності, феєрична й повна захвату. 

Бог Скорпіон
Стилізована історія з життя Єгипетського царства, що діється в IV тисячолітті до нашої ери. Повість відкриває несподівані перспективи погляду на природу людини і її взаємодії з державою.