Володимир Гавриш
Художник

Народився в місті Запоріжжя. Навчався у Львові. Досліджував книгу як об’єкт та її графічну мову. У роботі над візуальним вирішенням роману «Ґалапаґос» та над рядом інших проектів співпрацював з сестрою. Вектор інтересів на даний момент – зіткнення технології та природи, нове розуміння природи.

Проілюстровано
Сирени Титана

Мільйонер Малахія Констант, слухаючись пророцтва Вінстона Найлза Рамфурда, вирушає у подорож на Марс, Меркурій, а далі на Титан, де на нього чекають незвичні пригоди та неочікувані відкриття.

Божої вам ласки, містере Роузвотере

Мультимільйонер Еліот Роузвотер полишає Нью-Йорк і повертається до рідного містечка в Індіані. Там він готується провести шляхетний експеримент — роздати свої гроші будь-кому, хто зайде в його офіс. Цей крок дає поштовх цілій низці карколомних подій. 

Сніданок чемпіонів

Сумбурна сатира у якій розповідь про Землю та найпростіші речі на ній — розмноження, зброю, прапор, яблуко — ведеться так, ніби вперше, що дозволяє під несподіваним кутом побачити мотивацію й наслідки людських дій.

Буфонада

Автобіографічний роман Курта Воннеґута, у якому спогади перевтілені у карколомні пригоди, а парадоксальні ситуацій та ґротескові персонажі описані з теплом і ніжністю. Роман сповнений м’якого гумору і тонкої іронії.