«Ґалапаґос» Курта Воннеґута 2017-01-17 назад

Вавилонська бібліотека представляє першу книжку у 2017-му – роман Курта Воннеґута «Ґалапаґос». Це вперше після «Бойні номер п’ять» ми повертаємось до карколомного, нелінійного, іронічного і філософського світу героїв Курта Воннеґута.

Цього разу, пірнаючи в текст автора, ви опинитесь у ще одній варіації на тему апокаліпсису: що буде з людством, якщо воно зникне, а залишиться лише невеличка когорта чоловіків та жінок, ізольованих на одному з островів архіпелагу Ґалапаґос? У цьому романі Воннеґут фантазує над цим. А ще над природою людини і сучасною цивілізацією. І робить це з притаманною йому легкістю – без смутку, проте іронічно. Американська критика називає «Ґалапаґос» одним з найкращих романів «пізнього Воннеґута». Ми приєднуємось до цієї думки і запрошуємо всіх у цей надзвичайний світ «останнього дня людства і кількох наступних сотень тисячоліть після нього».

Обкладинку українського видання та візуальний ряд книжки створили художники Володимир Гавриш та Марія Гавриш. Переклад тексту – Вадима Хазіна, редактор – Ярослав Довган, коректор – Алла Журава, макетування – Михайло Царик. Над цією книжкою Вавилонська бібліотека співпрацює з чудовими партнерами, соратниками та друзями – Видавництвом 21